Що таке SEO?

Что такое SEO?

У різних джерелах інформації, що стосується створення і просування сайтів, ми стикаємося з таким терміном як «SEO». Що це таке, навіщо воно потрібно і як використовується, ми постараємося вам розповісти. Даний матеріал буде корисний швидше новачкам сайтобудування, ніж досвідченим користувачам, так як хто давно займається створенням і просуванням сайтів, той це все знає і розуміє на відміну від багатьох цінність SEO.

SEO – пошукова оптимізація сайту, яка досягається завдяки використанню ключових слів і фраз. Завдання SEO – успішне просування сайту в пошукових системах. Як визначити успішність? Просто. Якщо за вашими ключових слів сайт видається на першій сторінці видачі – це відмінний результат, на перших трьох рядках – взагалі чудово, а ось якщо на другій сторінці (11-20 позиції) – це не поганий результат, але є до чого прагнути. Знайшли свій сайт на 8 або 10 сторінці пошукової видачі значить ви щось робите не так, раз такі невтішні результати.

З чого почати? Насамперед ви повинні для себе виявити ті ключові слова, які ви будете використовувати в просуванні. Наприклад, якщо ви продаєте комп’ютери, то актуально підбирати щось типо «купити комп’ютер в москві», «ноутбуки дешево» і так далі. Можете подивитися найбільш популярні запити в пошукових мережах і орієнтуватися на ніх.Вот ви виявили для себе наприклад 3 ключових фрази / слова. Далі необхідно їх використовувати на сторінках сайту. Ви можете самостійно це робити, або замовляти на біржах копірайтингу SEO-статті. При замовленні просто вкажіть які слова і в якій кількості ви хочете бачити в статті. Варто відзначити, що не варто зловживати ключовими словами, пошукові роботи не люблять, проте також важливо рівномірне їх використання по тексту, а не все на початку статті.
Як можна ще використовувати це на свою користь? Ви можете розміщувати свої статті з використанням ключових слів на чужих сайтах, так званих сайтах-Донер. Найчастіше, за виключення взаємного партнерства це не безкоштовно, але таким чином ви зможете залучити до себе якусь аудиторію.

Відмовтеся від використання ключових фраз в прихованому від очей користувачів місці, наприклад внизу сайту, це пошукові системи не люблять і можуть заблокувати ваш сайт. А так, seo-просування ефективно і на сьогоднішній день початківцям оптимізаторам потрібно починати саме з SEO-просування.

Детальніше – https://startpage.com.ua/promotion-uk/